Przedłużanie włosów

Dzisiejszy artykuł pragniemy poświęcić niezwykle ciekawemu sposobowi zwiększania wizualnej grubości i objętości włosów oraz przedłużanie włosów, który to nosi nazwę metody kanapkowej, choć w branży funkcjonuje także pod terminem tape-on. Jest to rozwiązanie nieinwazyjne oraz w pełni bezpieczne dla konsumenta, jako że zorientowane jest ono na mocowanie dodatkowych pasm włosów naturalnych lub sztucznych przy pomocy niewielkich sylikonowych tasiemek, które to aplikowane są na włosy naturalne, w niewielkiej odległości od skóry. Pozwala to zapobiec sytuacji, w której łączenia są widoczne przy mocnym oświetleniu słonecznym lub pokojowym, co z kolei mogłoby zrujnować efekt naturalności, tak pożądany przez klientów odwiedzających nasz salon przedłużania oraz zagęszczania włosów http://zageszczaniewlosow.pl/sposoby-przedluzanie-oraz-zageszczanie-wlosow#kanapkowe

Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować, że tasiemki, przy pomocy których dodatkowe pasma włosów aplikowane są na głowę są przezroczyste, a dodatkowo mają charakter hipoalergiczny, więc nie występuje ryzyko że będą one osłabiały włosy, powodowały podrażnienia, czy prowadziły do występowania reakcji alergicznych. Co równie ważne, omawiana metoda łączenia dopuszcza także wielokrotne zmienianie położenia pasemek włosowych, ich odczepianie i ponowne mocowanie – z radością fakt ten powitają bez wątpienia osoby, których włosy rosną dość szybko i które obawiają się, że po kilku tygodniach od aplikacji uzupełnienie mogłoby przestać prezentować się tak spektakularnie jak miało to miejsce na początku. Jeżeli tylko zauważymy, że system zaczyna nienaturalnie układać się na fryzurze, wystarczy jedna wizyta w naszym salonie, aby zmienić ich położenie, usunąć pasma, które uznają Państwo za niepotrzebne i ponownie sprawić, że Państwa uczesanie wyglądać będzie doskonale, a Państwo odzyskają pewność siebie oraz dobre samopoczucie.

Dlaczego metoda przedłużania włosów tape on jest tak chętnie wybierana przez konsumentów korzystających z usług naszego salonu? Odpowiedź jest niezwykle prosta – przemawia za tym niewygórowana cena, szybkość wykonania zabiegu, możliwość prowadzenia nieskończonej niemalże ilości poprawek oraz zmiany stylu uczesania włosów w dowolnym momencie, jak również duże możliwości w kwestii przedłużania naturalnej fryzury. Dość powiedzieć, że przy zastosowaniu oferowanych przez nas pasemek możliwe jest zwiększenie ich długości o nawet kilkanaście centymetrów bez jednoczesnego obciążania włosów naturalnych, co jest rezultatem niemalże nieosiągalnym jeżeli chodzi o inne dostępne na rynku metody.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu – niewykluczone że przeglądając ją natkną się Państwo na sposób wizualnego przedłużania lub zagęszczania włosów idealnie dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb, który to dodatkowo przyciągnie uwagę korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Warto także wspomnieć, że naszym klientom świadczymy również usługi doradcze, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić nas bezpośrednio lub skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo celem zadania nam niedających spokoju pytań oraz uzyskania porady odnośnie metody, która okaże się najodpowiedniejsza dla naszego typu włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here