Kriolipoliza, czyli podejście do problemu na chłodno

Która z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Restrykcyjna dieta, regularne treningi pod okiem trenera, ciągłe wysiłki i wyrzeczenia. Niestety nie zawsze te działania skutkują w pełni zadowalającym nas rezultatem. Niektóre części naszego ciała, niezależnie od tego, co robimy, nie ustępują w walce. Jednak dzięki nauce i na nie znalazł się sposób.

To, czego nie da się spalić

Świat medycyny estetycznej od początku swego istnienia daje szansę kobietom z całego świata na uzyskanie upragnionego wyglądu. Wzrastający poziom wiedzy w połączeniu z nieustannie rozwijającą się technologią pozwoliły na stworzenie odpowiednich procedur, których celem jest korekta niedoskonałości naszego ciała. Jedną z takich metod, cieszącą się ogromną popularnością, jest kriolipoliza.

Kriolipoliza, na czym polega

Wykorzystanie niskich temperatur od dawna ma swoje miejsce w medycynie. Takie zabiegi jak krioterapia są powszechnie znane i stosowane, ze względu na swoją skuteczność, a zarazem nie inwazyjność. Nic dziwnego, że w końcu i medycyna estetyczna postanowiła wykorzystać zimno do swoich celów.

Istotą zabiegu jest zamrażanie tkanki tłuszczowej. W tym celu, za pomocą odpowiedniego urządzenia, fragment ciała, który chcemy poddać korekcie, zostaje próżniowo zassany przez aparaturę i wystawiony na działanie temperatury w przedziale od 5 do 10 stopni Celsjusza. Proces ten prowadzi do bezpowrotnego rozpadu tkanki tłuszczowej, a następnie, naturalnego jej usunięcia z organizmu.

Kriolipoliza Katowice metodą CoolSculpting

Kriolipoliza za pomocą innowacyjnego urządzenia CoolSculpting polega na precyzyjną ekspozycji mieszczącej się pod skórą tkanki tłuszczowej na zimno. Urządzenie CoolSculpting z najwyższą dokładnością obejmuje obszary, które mają zostać poddane działaniu niskich temperatur. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne przeprowadzanie zabiegu na mniejszych partiach ciała, takich jak podbródek, ramiona czy wewnętrzne partie ud, które często są odporne na stosowanie diety czy aktywność fizyczną.

Kriolipoliza katowice — dla kogo CoolSculpting

Zamrażanie tkanki tłuszczowej z pomocą urządzenia CoolSculpting najlepsze efekty przynosi u osób, których masa ciała jest prawidłowa, a korekcie poddawane są małe partie ciała, charakteryzujące się nadmiarem trudnej do wyeliminowania ćwiczeniami tkanki tłuszczowej. Jako metoda nieinwazyjna, polegająca na pobudzeniu naturalnych procesów w organizmie, CoolSculpting zdobywa coraz szersze grono klientów na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here