feromony dla kobiet

Kuszenie płci przeciwnej to wielka sztuka. Czy wiesz, co działa na mężczyzn? Jak skutecznie rozpalić męskie pożądanie? Poznaj moc feromonów, a Twoje życie seksualne już nigdy nie będzie takie samo!

Co to są feromony?

Feromony, czyli przekaźniki podniecenia to lotne związki chemiczne wytwarzane przez organizm. Najprawdopodobniej występują one we wszystkich żywych organizmach, jednak działają jedynie pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Wytwarzają się głównie w gruczołach potowych. Są wydzielane na zewnątrz organizmu i wpływają na podświadomość potencjalnego partnera.

Feromony występujące w ludzkim organizmie można podzielić na hormony kory nadnerczy, hormony płciowe damskie, czyli estrogeny oraz hormony płciowe męskie zwane androgenami. Służą jako swego rodzaju niewidzialny wabik, kusząc i podnosząc naszą atrakcyjność. Dzięki temu, że działają na układ nerwowy drugiej osoby, mogą okazać się świetnym sprzymierzeńcem w kontaktach międzyludzkich.

Bodźce, które wraz z nimi wysyłane są do płci przeciwnej, sprawiają, iż komunikacja między dwojgiem osób jest o wiele prostsza, a pożądanie wzrasta w jednej chwili. Związki chemiczne pomagają w przełamaniu osobistych barier oraz sprawiają, iż jesteśmy o wiele bardziej otwarci na nowe znajomości. Feromony damskie to przede wszystkim estratetraenol i kopuliny. Pierwsze pobudzają nas psychofizjologicznie, a drugie służą jako seksualna przynęta – ich ilość zwiększa się podczas dni płodnych.

Czy feromony działają?

Tak, feromony naprawdę działają. Ich zbawienny wpływ został udowodniony przez wielu naukowców na całym świecie. Jak działają i dlaczego są takie skuteczne?

Naukowcy badający temat w Institute for Urban Ethology w Wiedniu twierdzą, iż w zapachach wydzielanych przez ludzkie ciało przekazywana jest informacja, która świadczy o aktualnym stanie emocjonalnym danej osoby. To właśnie feromony są nośnikiem tej informacji. Określają one stan seksualny, poziom dojrzałości, gotowość do reprodukcji, a nawet przekazują wiedzę na temat indywidualnej tożsamości czy stanu zdrowia. Sygnały te wywołują u drugiej osoby reakcje neuronalne, hormonalne, fizjologiczne oraz behawioralne. Wpływają głównie na relacje społeczno-seksualne.

Działają pobudzająco i podniecająco zwiększając zarówno kobiece, jak i męskie pożądanie. Ich wyjątkowe działania zawdzięcza się ogromnej sile podświadomości. Wszystko odbywa się bowiem na poziomie instynktów. Kontrolując autonomiczny układ nerwowy człowieka, wywołują podniecenie seksualne.

Wielu badaczy twierdzi, że gdybyśmy całkowicie zrezygnowali z używania kosmetyków, nasze feromony byłyby o wiele bardziej wyczuwalne, ich działanie zyskałoby na sile, a doznania byłyby bardziej intensywne. W dzisiejszych czasach wolimy jednak pięknie pachnieć. Dzięki nowym technologiom możemy łączyć te dwa elementy i stosować je jako dodatek do kosmetyków.

Feromony syntetyczne

Aby pomóc naturze wynaleziono feromony syntetyczne, które produkowane są w laboratorium. Stosując je w produkcji kosmetyków, a w szczególności perfum dodają mocy samej naturze. Okazuje się bowiem, iż zarówno te naturalne, jak i syntetyczne feromony dla kobiet wykazują wysokie działanie przyciągające płeć przeciwną.

Perfumy damskie z feromonami są w stanie fenomenalnie wpłynąć na atrakcyjność kobiety. Kilka kropel wystarczy, aby podświadomie zwiększyć seksualne zainteresowanie i sprawić, by kobieca twarz wydawała się piękniejsza, a ciało bardziej zmysłowe. Feromony dla kobiet dodawane do kosmetyków wpływają pozytywnie na wiele aspektów fizycznych. Działają na hedonistyczne postrzeganie partnera. Perfumy odpowiadają głównie za pierwszą fazę zachowań seksualnych.

Użycie kosmetyków z feromonami może sprawić, iż zwiększymy pożądanie mężczyzn, poczujemy się bardziej kobiece i pewne siebie. Jednymi z najlepszych produktów w tej dziedzinie są feromony zapachowe PheroStrong. Ich zapach jest wyjątkowo hipnotyzujący, działa również kojąco. Produkt zawiera zarówno kopuliny, jak i estratetraenol dając optymalne efekty. Innymi docenianymi przez wiele kobiet perfumami są Love & Desire, Pheromax Woman czy Pheromone Essence – wygodne w użytkowaniu dzięki niewielkiemu opakowaniu, które można zabrać ze sobą wszędzie, aby być gotowym na każdą okazję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here