prezenty ślubne

Prezenty ślubne jest to temat, który nurtuje każdego gościa przed weselem. Co wybrać?  Goście zastanawiają się nad tym, czy dać nowożeńcom pieniądze, czy jednak podarować jakiś materialny prezent. Najlepszym rozwiązaniem jest zapytanie samych młodych, natomiast często jest tak, że umieszczają oni informacje dotyczące prezentów w zaproszeniach ślubnych. Istnieją one w postaci graficznej lub pisemnej. Popularne sały się również różnego rodzaju wierszyki. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/prezenty-slubne/

Śmieszne wierszyki to dobra opcja

Są one umieszczone w takim miejscu zaproszenia, żeby były one widoczne. Wiele par młodych się na nie decyduje. Są one dobrym sposobem do tego, aby przekazać gościom w dyskretny sposób na jakie prezenty liczymy. Oto przykład: 

,,Szanowny gościu! Oto zagadka do podarowania: lekkie jak piórka, łatwe do schowania, szeleszczące i kolorowe… to pieniążki papierowe. Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy. Będą pląsy, tańce, bale i jedzenia stosy całe. Więc się nasi mili stawcie o prezenty się nie martwcie. By nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie. Bardzo często tak się zdarza, że prezent lubi się powtarzać. By uniknąć takiej sterty, to prosimy o koperty’’.

Na jaki prezent postawić, aby się wyróżnić?

Młoda para bardzo często w zaproszeniach prosi o pieniądze zamiast o prezent materialne. Są też takie pary, które nie mają co do tego żadnych wymogów i chciałyby jedynie, aby prezenty się nie powtarzały. W celu uniknięcia takich przypadków powstają specjalne strony, na których para młoda zamieszcza listę prezentów do odhaczenia. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ widać kto ile przeznaczył na prezent i w tej sytuacji pojawia się kwestia pieniężna, której lepiej jest w takim dniu unikać. Można jednak uniknąć takiego typu sytuacji poprzez wybranie ciekawszej opcji, która z pewnością będzie niepowtarzalna. Oto kilka przykładów:

  • Bon na sesję zdjęciową dla pary młodej – jest to prezent, który młodzi będą mogli wykorzystać np. kiedy rodzina się powiększy lub gdy będą chcieli uwiecznić pierwszą rocznicę ślubu. 
  • Lot balonem – to bez wątpienia pomysł na prezent z kategorii ,,romantyczne’’. Prezent jest idealny dla młodych, którzy nie boją się wyzwań i adrenaliny.
  • Kapsuła czasu – z pozoru może wydawać się błahym prezentem, ale po czasie zyskuje on ogromną wartość.Po upływie pewnego czasu z pewnością wywoła nawet łzy wzruszenia.
  • Mini podróż poślubna – taki prezent może być to np. weekend w spa z pakietem masażów oraz zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here