Przeszczep włosów - zabieg czasem konieczny

Łysienie to problem, który dotyczy bardzo wielu mężczyzn, a także kobiet. Powodów łysienia może być bardzo wiele. Najczęściej jest to spowodowane hormonami, ale włosy można także stracić z powodu choroby, wypadku, czy po prostu dlatego, że w danym miejscu zwyczajnie ich nie mamy, np. na torsie.

Dlaczego warto zdecydować się na przeszczep włosów Katowice?

Brak włosów lub ich zdecydowane przerzedzenie może wywoływać w nas różnorodne kompleksy. Co prawda każdy z nas ma inne podejście do tego problemu, ale czasem przeszczepianie włosów to jedyny sposób na zwiększenie poczucia własnej wartości i tym samym również większe szanse na nawiązywanie relacji z innymi ludźmi. Zdarzają się także sytuacje, gdy włosów brakuje nam po ciężkiej operacji, wtedy przeszczep włosów Katowice to jedyny sposób na powrót do normalności. Jest kilka metod tego rodzaju zabiegów oraz różne sposoby zagęszczania włosów. Niektóre są naprawdę mało inwazyjne i bezpieczne, najważniejsze to wybrać odpowiedni dla siebie, a kluczowa jest zawsze w tym wypadku fachowa i rzeczowa konsultacja.

Jakie istnieją techniki na przeszczepianie włosów?

Każda klinika przeszczepu włosów oferuje co najmniej kilka sposobów, na zagęszczenie i przeszczep włosów. Są to między innymi:

– przeszczepy grupy mieszków, tzw. FUT,

– ekstrakcja grup mieszków, tzw. FUE,

– body hair transplant,

– GHO,

– S.A.F.E.R.

Każda z technik ma swoje niewątpliwe zalety oraz wady, dlatego bardzo ważne jest, aby każdy tego rodzaju zabieg poprzedzony był fachowymi konsultacjami z prawdziwymi specjalistami. Może się bowiem okazać, że spodziewaliśmy się zupełnie innych efektów, niż udało się uzyskać. Klinika przeszczepu włosów powinna zawsze każdemu pacjentowi rzetelnie przedstawić wady oraz zalety każdego z zabiegów oraz wyjaśnić wszelkie nieścisłości.

Czupryna bujna jak w młodości

Przeszczepianie włosów daje różne efekty. Czasami bardziej satysfakcjonujące, a czasem mniej, nie można jednak oczekiwać, że efekty zabiegu będą identyczne jak nasza fryzura z młodości. Każda klinika przeszczepu włosów powinna nam przedstawić wizualizację, jak mniej więcej będziemy wyglądać po danym zabiegu. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i uczucia, że wydaliśmy pieniądze zupełnie bezsensownie. W końcu przeszczep włosów Katowice nie jest tanim zabiegiem i decydujemy się na niego raczej już w ostateczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here