Chcesz oczyścić atmosferę i nastawić się pozytywnie? Spróbuj siły kadzideł!

Co osiągniemy dzięki kadzidłom?

Kadzidła w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Przyciągają zapachem oraz powodują, że możemy się przenieść do zupełnie innego kraju. Osoby, które jeszcze się nie przekonały do kadzideł, powinny mnie wysłuchać i dowiedzieć się jakie efekty możemy osiągnąć dzięki kadzidłom. Na pewno oczyścimy w swoim domu atmosferę. Gdy zapalam kadzidła momentalnie się u mnie zmienia klimat. Miejsce staje się energetyczne oraz oczyszczone. W danym pomieszczeniu ja oraz moja rodzina czujemy się bardzo swobodni. Do tego musimy mieć świadomość, że kadzidła znacznie łagodzą oraz także hamują emocje. Pozwala mi to na skupienie. Udaje mi się także złagodzić ból. Chodzi mi zarówno o ten ból fizyczny jak i także ból emocjonalny. Polecam wszystkim serdecznie sklep internetowy, który znajdziecie pod adresem https://yogabazar.pl/pol_m_Relaksacja_Kadzidla-206.html W ofercie znajdziemy kadzidła, które mają działanie rozkurczowe oraz działanie przeciwzapalne. Do tego sprawią, że nie będą nas kąsały komary oraz innego rodzaju żyjątka. Dzięki kadzidłom udaje mi się także skutecznie usunąć zmęczenie, niepokój oraz stres. Chyba każdy z nas woli przebywać w przytulnym nastroju, pełnym bliskości oraz energii. Po zapaleniu kadzideł od razy w pomieszczeniu pięknie pachnie. Odbieramy świat nas otaczający zmysłami, a więc słodkawy, głęboki oraz przydymiony zapach kadzidełek pasuje idealnie, aby dodać mojemu domowi idealną przytulność oraz klimat.

Ulubiony produkt? Palo Santo

Palo Santo https://yogabazar.pl/product-pol-2000-Palo-Santo-50g.html to mój ulubiony produkt. Zawsze staram się używać Palo Santo przed ważnym wydarzeniem. Doszłam do tego, że gdy robimy coś z intencją konkretną, to ma to wielką moc. Zatem gdy czeka mnie trudne zawodowe spotkanie czy też dzień intensywny, to rozpalam właśnie Palo Santo i spędzam trochę czasu sam na sam w zupełnej ciszy. Zdarza mi się także medytować. Podczas medytacji nie wyobrażam sobie zapalić właśnie Palo Santo. Dzięki niemu udaje mi się świadomie przenieść uwagę właśnie przy pomocy dymu wprost z kadzidła.

Drewniana kadzielniczka

Nie wyobrażam sobie także mojego mieszkania bez drewnianej kadzielniczki z symbolem OM. W zasadzie to mam ją w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania. Wy znajdziecie ją pod adresem https://yogabazar.pl/product-pol-756-Kadzielniczka-drewniana-z-OM.html Kadzielniczka ma około 26 centymetrów długości. Jest to produkt marki niemieckiej Bodhi Yoga. Jest to akcesorium podstawowe oraz niezbędne dla każdego miłośnika kadzideł. Od producenta tego na stronie Yoga Bazar znajdziecie także liczne akcesoria do jogi. W tym klocki piankowe, maty do jogi, ręczniki, koce bawełniane, koce polarowe oraz jeszcze więcej produktów, które należą właśnie do linii tegoż producenta. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości oraz bardzo solidnie. Warto zapoznać się z całościową ofertą sklepy Yoga Bazar. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here