Prezent dla dziewczyny

Jesteście z dziewczyną w długoletnim związku i chcesz jej sprawić przyjemność? A może dopiero starasz się o jakąś dziewczynę i chcesz by patrzyła na Ciebie bardziej przychylnym wzrokiem? Może jest jakaś okazja jak dzień kobiet, walentynki czy święta i z tej okazji chcesz ją zaskoczyć i zastanawiasz się jaki prezent dla dziewczyny? To super, zwłaszcza jeżeli twoja dziewczyna lubi niespodzianki.

Pamiętaj aby swój prezent dostosować nie tylko do gustu czy oczekiwań dziewczyny, ale także do waszego wieku i twoich możliwości finansowych. Wcale nie jest tak, że im droższy prezent tym lepszy i bardziej doceniany. Dziewczyny często wolą prezent od serca, a jeżeli Tobie trafiła się materialistka licząca ile jej prezent jest wart to radzimy uciekać od niej w podskokach.

Jeżeli czujesz presję, żeby dać dziewczynie prezent, bo na ciebie nalega, to pamiętaj, że miło jest nie tylko brać, ale i dawać i właśnie z takim podejściem przyszykuj dla niej niespodziankę.

Przejdźmy jednak do organizacji prezentu i motywu przewodniego tego artykułu. Na początek określ ile pieniędzy możesz lub chcesz przeznaczyć na ten prezent i się tego trzymaj. Pamiętaj o tej kwocie, niech to będzie twój wyznacznik, nie musisz jej przekraczać.
Po drugie zastanów się co twoja dziewczyna lubi. To jest naprawdę kluczowe. W końcu kupujesz prezent dla niej, nie dla siebie czy kolegi. Dziewczyna nie będzie zadowolona z prezentu, który znacząco będzie odbiegał od jej zainteresowań. Jeżeli jednak nie trafisz w gust modowy, wtedy nie przejmuj się, ale lepiej zostaw paragon.

Czy twoja dziewczyna jest fit maniaczką?
Dla wielbicielki sportu lub silowni możesz kupić to, czego akurat potrzebuje do uprawiania tego co lubi. Może akurat potrzebuje nowej torby, ręcznika lub bidonu na siłkę? Zawsze kiedy będzie ćwiczyła będzie myślała o tobie.

Czy jest mistrzynią wypieków ta twoja wybranka?
Dziewczyna kochająca wszelkie wypieki będzie zachwycona z nowej blaszki do pieczenia, foremek na babeczki czy crumble z owocami, a także z rękawa czy ozdób do ciast.

A może jest zapaloną fanką filmów?
Kup jej coś związanego z tym filmem. Może być to plakat albo nawet długopis. Możesz też postarać się o autograf jej ulubionego aktora, ponieważ część aktorów wysyła autografy również poczta. Jeżeli masz ograniczony budżet to możesz zrobić takiej dziewczynie wieczór filmowy ze wszystkimi jej ulubionymi filmami. Pamiętaj o otoczce, to jest świeczki, popcorn, naczosy i picie a będzie zadowolona.

Dziewczyna z uwielbieniem czyta książki?
Czas wybrać się do księgarni. Jeżeli nie masz dużo pieniędzy to szukaj promocji. W dzisiejszych czasach wiele książek można kupić na wyprzedażach czy proporcjach typu książka za dziesięć złoty. Zorientuj się jaki rodzaj książek najbardziej lubi albo wypytaj o jej ulubionego pisarza. Postaraj się tylko nie kupić książki, która już czytała.

Na jesienne wieczory
Na pluchę za oknem można dziewczynie kibic kubek. W sklepach jest pełna gama produktów, do wyboru do koloru. Każdy znajdzie coś dla swojej dziewczyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here