Samochody używane

Nasza firma zajmuje się zakupem oraz sprzedażą samochodów używanych. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo zarówno auta z Polski jak i sprowadzane z Niemiec. Jeśli wahacie się Państwo jaki samochód kupić nasi sprzedawcy doradzą, zaprezentują i odbędą z Państwem jazdę próbną. Oferujemy wszelkie marki i modele samochodów. Wszystkie nasze auta pomyślnie przeszły przegląd, są w pełni sprawne i gotowe do dalszego użytkowania. Oferujemy dwunastomiesięczną gwarancję na używane samochody z naszej firmy. Dodatkowo samochody sprowadzone z zagranicy są przerejestrowane a wszelkie opłaty zostały popełnione. Oferujemy również dowóz do klienta na terenie całego kraju.
Firma powstała w 1997 roku i od tego czasu zajmujemy się handlem samochodami używanymi. Nasze długotrwałe i szerokie doświadczenie w handlu autami zagwarantuje najwyższą jakość usług.
Skupujemy auta nie starsze jak dziesięcioletnie. Oferujemy rozsądną cenę za skupowane samochody. Bierzemy pod uwagę każdą markę oraz model. Także stan techniczny nie stanowi problemu, ponieważ nasi wykwalifikowani mechanicy rozwiążą każdy problem.
Zaproś do siebie jednego z naszych konsultantów. Przyjedziemy na miejsce, oszacujemy stan samochodu oraz jego cenę bez żadnych kosztów.
W naszym katalogu znajduje się pełna gama samochodów osobowych, dostawczych, a także specjalistycznych. Pełna dokumentacja techniczna zostanie Państwu przedstawiona przed zakupem samochodu.
Nasza firma zajmuje się również dostosowaniem samochodów do potrzeb Państwa firmy. Nasi pracownicy są doświadczeni w tego typu usługach. W przeszłości spotykaliśmy wiele wyzwań związanych z przerabianiem samochodów na potrzeby różnych branż co pozwoliło nabrać nam doświadczenia i wypracować wiele oryginalnych, błyskotliwych rozwiązań. Naszym największym wyzwaniem było przystosowanie samochodu typu van na potrzeby mobilnego salonu pielęgnacji psów. Wyzwanie stanowiła wentylacja, montaż potrzebnego sprzętu, typu wanna, stół oraz doprowadzenie i odprowadzenie wody. Oferujemy także przeróbki pod innego rodzaju działalność, jak na przykład mobilne salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, ale także food trucki.
Dodatkowo w naszej szerokiej ofercie usługowej znajdą Państwo również możliwość oklejenia samochodu reklamą Państwa firmy. Działamy kompleksowo.
W naszej najnowszej ofercie znajdą Państwo takie marki jak: nissan, mazda, mercedes czy renault. Ceny wahają się od sześciu tysięcy złotych za samochody starszych roczników do kilkunastu tysięcy. Każdy znajdzie u nas samochód dopasowany do własnych zasobów finansowych jak również gustu i upodobań.
Zapraszamy serdecznie do naszych salonów, które znajdują się w wielu miejscach na terenie całego kraju. Adresy oraz wszelkie informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Są na niej dostępne również samochody z naszej oferty wraz z pełnym opisem i zdjęciami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów, który z chęcią odpowie na każde pytanie, doradzi oraz umówi wizytę w dogodnym dla Państwa terminie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here