YouTube - pobierz

W Internecie można robić bardzo wiele ciekawych rzeczy. Od poznawania znajomych i szukania kolegów z podstawówki, przez zakupy, po oglądanie filmów. Oglądanie filmów, nie było na początkach internetu takie proste, jak jest teraz. Kiedyś musieliśmy przebijać się przez wiele stron, które zawierały niestety wirusy. Zdarzało się, że pobrany przez nas film, zazwyczaj długo wyczekiwany, okazywał się w rzeczywistości czymś innym. Oczywiście dowiadywaliśmy się o pomyłce dopiero po wielu godzinach pobierania filmu. Na tę chwilę mamy wiele miejsc w sieci darmowych oraz płatnych, ale nie drogich, gdzie spokojnie znajdziemy coś dla siebie.
Youtube jest portalem, o którym każdy z nas pewnie słyszał, jest tak samo popularny jak sam Facebook. Na Youtube znajdziemy piosenki, blogi, filmy, seriale i wiele innych. Czasami na youtube pojawiają się reklamy, które nie są aż tak denerwujące, ale dzięki temu mamy te filmy właśnie za darmo. Kiedy trafimy na jakiś film, który mam się spodoba, dajemy like, film nam się zapisuje w naszej liście polubionych rzeczy. Świetne rozwiązanie, do czasu aż nie nagromadzimy ich aż za dużo na przestrzeni czasu. Oczywiście możemy tworzyć własne albumy, które ułatwią nam dostęp do filmów, segregacja jest tutaj priorytetowa.
Niestety do oglądania na Youtube, tak jak do korzystania z całego internetu potrzebujemy do niego dostępu. W momencie kiedy jesteśmy offline i chcemy obejrzeć dany film, można go ściągnąć na nasze urządzenie. Tutaj pojawia się pytanie jak sciagnac film z youtube? Istnieje wiele stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, na które można wejść, oczywiście oglądając milion reklam, z którzych też dowiemy się jak pobrać film z youtube. Następnie po wklejeniu linka, na którym mamy dostępny nasz film, który musi się załadować, pojawi się kilka okien do wyboru, będzie to film lub sam dźwięk. Plik zapisuje nam się na dysku twardym naszego komputera lub telefonu. Możemy później go traktować jak nasz własny i zmienić mu nawet nazwę. Filmy czasami mogą się nam nie pobrać ze względu na zbyt wielki rozmiar. Polecam sprawdzić wtedy kilka stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Założę się, że jest to kwestia wybrania odpowiedniego serwera. Bardzo dużo użytkowników w ten sposób pobierało sobie kiedyś muzykę na telefony komórkowe lub swoje odtwarzacze. Doskonale to rozumiem. Jednak już w tym momencie są dostępne aplikacje, gdzie muzyka dostępna jest online jak i offline. Oczywiście rozumiem, że warto mieć pobrany utwór niż ciągle liczyć na działanie aplikacji, która z czasem może mieć problem z samym otworzeniem się lub odtworzeniem muzyki lub filmu. Dodatkowo teraz można pobrać cały obraz wraz z dźwiękiem. Czasami są dostępne opcje pobrania muzyki bądź filmów za opłatą, którą warto uiścić ze względu na szacunek do autora. Jednak pobieranie filmów za darmo nie jest aż takie trudne, ale niestety nie do końca prawidłowe, może zakłócić to obraz, albo dźwięk i całość może nie być odpowiednio dobrej jakości. Wybierzmy sami co chcemy robić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here