Jak zwrócić uwagę chłopaka

Jak zwrócić uwagę chłopaka

Zwrócić uwagę chłopaka, który nas interesuje – nie jest prostym zadaniem. Zazwyczaj dużo łatwiej wychodzi zwrócenie uwagi kogoś, na kim nam nie zależy. A to z tego powodu, że wówczas przesadnie się nie staramy, nie denerwujemy, nie zależy nam nam. A jak wiadomo, niedostępność jest zawsze w cenie. Mężczyzn ciągnie do tego, czego nie mogą mieć. W końcu zakazany owoc najbardziej kusi, no i coś w tym jest. Odzywa się tu tak że chęć zdobywania. Mężczyźni lubią zdobywać kobiety, zabiegać o nie, starać się, żeby koniec końców osiągnąć sukces. Natomiast gdy mają coś już podane na tacy – nie jest to już dla nich tak atrakcyjne.

Tak więc zgodnie z powyższą informacją – zabieganie o atencję chłopaka nie jest najlepszym sposobem na zwrócenie jego uwagi. A już zdecydowanie najgorszym jest nachalność. Nikt nie lubi być śledzonym, prześladowanym, stalkowanym. W ten sposób można osiągnąć jedynie skutek zupełnie odwrotny, a mianowicie zniechęcenie do siebie wybranka.

Jednym ze sposobów na zwrócenie uwagi chłopaka jest udawanie niedostępnej, tj. niewykazywanie nim zainteresowania, co może spowodować, że to on sam zainteresuje się taką niedostępną dziewczyną i zacznie o nią zabiegać.

Można też ostentacyjnie udawać zainteresowanie kimś innym, aby wzbudzić zazdrość.

Kolejnym sposobem jest odpowiedni wygląd. Wiadomo oczywiście, że wygląd to nie wszystko, i że najważniejsze to bogate wnętrze, ale jednak wnętrzem ciężko zwrócić tę pierwszą uwagę. Każdy, choć nie wszyscy się do tego przyznają, ma jakieś swoje upodobania wizualne, dzięki czemu przykładowo idąc ulicą niektóre osoby zwyczajnie zwracają naszą uwagę, jeśli się wpasowują w nasz styl, a wobec innych przechodzimy zupełnie obojętnie. Tak więc dobranie odpowiednio przyciągającego uwagę stroju, na przykład na wspólną imprezę, może okazać się kluczowe. Bo zanim chłopak zacznie z nami rozmawiać, i będzie mógł poznać i zachwycić się naszą osobowością, musi w ogóle zechcieć z nami taką rozmowę zacząć. Warto więc na taką okazję przygotować sobie odpowiednio szałowy strój, wobec którego żaden chłopak, nie tylko nasz wybrany, nie będzie mógł przejść obojętnie.

Może się okazać, że tym sposobem zwrócimy uwagę kogoś innego, można wówczas zacząć z takim delikwentem rozmowę i czekać, czy wybrany przez nas chłopak to zauważy.

Można też spróbować zwrócić na siebie uwagę w inny sposób, jeśli jesteśmy akurat na wspólnej imprezie, takim sposobem na zwrócenie uwagi może być taniec. Ale pod warunkiem, że będzie to taniec niezapomniany, taki, który innych uczestników zabawy na parkiecie zostawi daleko w tyle.

Na pewno nie warto próbować jednak zwracać na siebie uwagę poprzez wypicie jak największej ilości alkoholu, gdyż może to odnieść skutek zupełnie niepożądany, raczej nikomu nie zawróci w głowie osoba zataczająca się na parkiecie i niemogąca utrzymać się na nogach.

Wszystko jednak zależy oczywiście od tego, kim jest chłopak, którego uwagę chcemy zwrócić. Może być to przykładowo intelektualista, na którym wywrze nieziemskie wrażenie nasza elokwencja, więc w takim wypadku warto włączyć się do wspólnej rozmowy, ale pod warunkiem, że oczywiście mamy do powiedzenia coś ciekawego na temat, który obecnie jest dyskutowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here